Тарнавський розповів про найближче майбутнє Авдіївки

Головна Сторінка » Тарнавський розповів про найближче майбутнє Авдіївки

У районі Авдіївки вже місяць тривають активні бої.

Українські воїни тримають оборону міста і будуть стояти, а у російських окупантів – тисячі трупів і сотні згорілих бронемашин. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

“Авдіївка. Вже місяць тривають активні бої. Сотні згорілих бронемашин та тисячі трупів російських окупантів це все чого досяг ворог. А ми стоїмо. І будемо стояти”, – сказав бригадний генерал.

“Тому що Авдіївка – не просто територія на карті, а частинка України, частинка душі українців та українського Донбасу”, – заявив Тарнавський.

“Нехай ворог пам’ятає – ми будемо битись і далі. За кожну будівлю, терикон чи озерце”, – заявив командувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дох*ра нас тут положило” – росіянин кричить, щоб Путін забрав його з України

Українці помстяться за кожного загиблого, сказав генерал.

“Помстимося за кожного загиблого, за кожну вбиту та вкрадену росіянами дитину, за кожну зґвалтовану жінку. Битимемо за Бучу, за Бородянку, за Чернігів, Харків, Краматорськ, за зруйновані Мар’їнку, Попасну, Бахмут та Авдіївку”, – заявив Тарнавський.

“І обов’язково переможемо. Слава Україні. Героям Слава”, – сказав генерал.

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За 624 дні втрати російських окупаційних військ в Україні становили 308 720 осіб. Сили оборони знищили 10014 броньованих машин росіян, 5316 танків, 322 літака, 324 гелікоптера, 20 кораблів і катерів, підводний човен.