Технічне обслуговування сільгосптехніки

Головна Сторінка » Технічне обслуговування сільгосптехніки

Під час сільськогосподарських робіт агротранспорт та технічні агрегати зазнають високих навантажень. Відбувається швидке відпрацювання деталей, тому важливі механічні вузли потребують постійного контролю. У робочому процесі потрібно постійно стежити за станом техніки, змащувати і міняти запчастини, підтягувати кріплення, регулювати налаштування механізмів, що збилися.

Технічне обслуговування є комплексом заходів для підтримки машин у працездатному стані. Це забезпечує ефективність та продуктивність, дозволяє не переривати процес виробництва та уникати збитків. Придбати деталі для сільгосптехніки високої якості можна на сайті ADAM UA. Інтернет-платформа пропонує широкий асортимент товарів та послуг в аграрній сфері.

Технічне обслуговування сільськогосподарських машин

Сільськогосподарська техніка потребує постійного планового технічного обслуговування. Це дозволить уникнути поломок під час польових робіт. Для ремонту необхідні:

● спеціальні приміщення;

● обладнання;

● стенди;

● наявність запчастин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американський мільярдер приїхав на Рівненщину та сів за комбайн

Технічне обслуговування та ремонт спрямовані на усунення дефектів, діагностику техніки та заміну деталей. На етапі обкатки машини вводять в експлуатацію, приводячи до норми всі механізми.

ТО є обов’язковим та проводиться з певною періодичністю. Техніку обслуговують на початку сезону та після його закінчення, перед консервацією та при введенні в активну експлуатацію. Крім цього, транспорт та агрегати контролюють наприкінці кожної зміни.

Ступінь ремонту

Будь-яка техніка проходить поточний та капітальний ремонти. Перший варіант заміна деталей для швидкого повернення машини у виробничий процес. Капітальний ремонт передбачає повне оновлення важливих вузлів та комплексних механізмів.

Технічне обслуговування має різний ступінь складності. Це залежить від виду ТО: профілактика чи глибока перевірка стану транспорту, консервація чи виведення техніки на складні роботи. ТО включає:

● очищення та миття вузлів;

● підтягування зовнішніх та внутрішніх кріплень;

● перевірку важливих систем;

● контроль рівня рідин та олій.

Також на ТО чистять фільтри всіх систем, змащують ходові частини, налаштовують механізми згідно з еталонами. Вчасне ТО допомагає уникнути серйозних витрат на ремонт або заміну техніки.

На Вінниччині розробили пристрій для виявлення мін на полях. Він монтується на звичайну сільгосптехніку.

У розробці поєднуються прилади дистанційного управління та звичайні трактори. Наприклад, “Маки” МТЗ.