fbpx

Тіла окупантів місяцями валяються на складах

Головна Сторінка » Тіла окупантів місяцями валяються на складах

Російське командування по кілька місяців тримає трупи своїх загиблих солдатів на складах в Україні.

Це роблять для того аби не виплачувати їхнім родичам гроші. Про це Центру національного спротиву при Силах спеціальних операцій ЗСУ розповів полонений окупант Нікіта Фомічєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За росіянами по фронту катається не менше п’яти мобільних крематоріїв розвідка

За його словами, тіла загиблих росіян зберігають на складах по три-чотири місяці, щоб їх якомога довше вважали зниклими безвісти. Лише після цього відправляють у Росію. Поруч також розташовані склади із продовольством, технікою та зброєю.

Матрос Фомічєв воював у складі 155-ї бригади морської піхоти, яку Сили оборони України розбили спочатку на Київщині, а потім і під Вугледаром. Біля останнього міста Фомічєв і потрапив у полон до ЗСУ.

Окупант розповів, що з 24 лютого минулого року його бригада втратила вбитими вже 6800 людей. Було розбито та знову набрано вже сім чи вісім складів цього підрозділу.

Гарматне м’ясо до бригади набирають звідусіль: у її лавах тепер воюють і добровольці, і контрактники, і військові з 40-ї бригади, і навіть матроси-строковики, яких зняли з кораблів РФ у Владивостоці та відправили у відрядження в Україну.

Російські терористи зазнають величезних втрат, які традиційно намагаються приховувати за допомогою активного застосування на фронті мобільних крематоріїв. Це дозволяє російському уряду також не виплачувати компенсації родичам загиблих солдатів.

Зараз по всьому фронту за російськими терористами йде не менше п’яти мобільних крематоріїв, розповіла заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Generated by Feedzy