fbpx

В оновленому додатку “Київ Цифровий” з’явилася нова корисна функція

Головна Сторінка » В оновленому додатку “Київ Цифровий” з’явилася нова корисна функція

Головний інформаційно-обчислювальний центр (ГІОЦ) оновив функціональність транспортної картки в міському застосунку “Київ Цифровий”.

В оновленій версії додали можливість перетворювати поїздки з транспортної картки на QR-квитки. Про це повідомляє КМДА в Telegram.

Раніше існувала можливість лише придбати QR-квиток, щоб оплатити проїзд за допомогою застосунку. Тепер користувачі, які додали транспортну карту в застосунок, можуть перетворювати поїздки з картки на QR-квитки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям не дозволили розмитнювати авто в “Дії”: відома причина

Отже, щоб створити QR-квиток, необхідно:

вибрати транспортну карту в застосунку;
натиснути “Створити QR-квиток”.

Після цих дій квиток з поїздки з’явиться в загальному списку QR-квитків.

Створений квиток буде дійсним до опівночі. Якщо не скористатися ним, квиток зникне, а поїздка повернеться на транспортну карту. Кожен користувач може створити до 10 QR-квитків із поїздок на день.

У КМДА пояснили, що QR-квитки, створені з поїздок, потрібно сканувати на валідаторі, так само як і звичайні.

Відмінність у тому, що після оплати проїзду списується поїздка з транспортної карти. Для того, щоб перевірити оплату, контролер скануватиме QR-квиток зчитувальним пристроєм.

Від 26 жовтня 2022 року оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах комунального громадського транспорту Києва, на всіх його маршрутах.

Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або ґаджет із функцією безконтактної оплати до валідатора. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко також нагадав, що сервіс дозволяє користуватися також і застосунком “Київ Цифровий”, і “Карткою киянина”.

Generated by Feedzy