fbpx

Тортури, викрадення і зґвалтування – нардеп розповів про злочини РФ на Херсонщині

Головна Сторінка » Тортури, викрадення і зґвалтування – нардеп розповів про злочини РФ на Херсонщині

Російські окупанти вчиняють звірства по всій території України. Херсонщина не стала винятком.

Загарбники продовжують вчиняти воєнні злочини на тимчасово захоплених територіях, заявив нардеп від “Слуги народу”, член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв’ю “24 каналу”.

“Вони (російські терористи. Gazeta.ua) викрадають людей, проводять тортури, ґвалтують жінок. Це та війна, яку рашисти звикли вести у нас на території й за яку вони будуть безперечно відповідати”, наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можу взяти людину й у голову “бам”: вирахували росіянина, який розповідав про свої звірства

Однак, за його словами, українці на Херсонщині показують, що їх не цікавить перспектива внесення цієї території до складу РФ.

“Наш рух опору демонструє там свої дії. Мирні громадяни, попри ті загрози, які їм адресують, показують проукраїнську позицію. Тимчасова окупація Херсона, те, чого вдалося досягнути у перші дні війни, має свої негативні моменти”, розповів Веніславський.

Він переконаний, що територія Херсонщини обов’язково буде звільнена від російських загарбників вже цього року.

Українці, яких тримали в полоні російські окупанти, продовжують розповідати про звірства, які вчиняли терористи. Їхніми історіями ділиться омбудсменка Людмила Денісова.

В одному з населених пунктів біля Маріуполя спочатку російські загарбники маркували будинки й паркани літерою Z.

“Потім почали викликати жителів до сільського клубу. На першому етапі фільтрації допити проводили “працівники правоохоронних органів” так званої ДНР, які з’ясовували, чи мають люди стосунок до ЗСУ, СБУ, поліції. На другому етапі дізнання проводили представники УБОЗ так званої ДНР.

Після “фільтрації” з мішком на голові й замотаними скотчем руками чоловіка відправили в невідомому напрямку. Під час п’ятигодинного допиту його били, садили на стілець, до якого був підведений електричний струм. А вже наступного дня перевели до СІЗО Донецька, де він провів два тижні. Далі – 30 діб в одній із виправних колоній поблизу Донецька”, – розповіла Денісова.