“Трагедії можна було уникнути”: Зеленський відреагував на загибель 128-ї бригади внаслідок ракетного удару

Головна Сторінка » “Трагедії можна було уникнути”: Зеленський відреагував на загибель 128-ї бригади внаслідок ракетного удару

Президент України Володимир Зеленський відреагував на російський удар по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади, який стався у Запорізькій області.

Глава держави висловив співчуття всім рідним та близьким загиблих воїнів, а також наголосив, що цієї трагедії можна було уникнути. Про це заявив у вечірньому зверненні наприкінці 620-го дня війни.

“Міністр оборони Рустем Умєров доповів мені про заходи, яких вжито, щоб зʼясувати всі обставини того, що сталося, хто конкретно та які розпорядження давав. За фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Триває відповідне розслідування”, – повідомив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Запоріжжям з вини некомпетентного офіцера загинули бійці ЗСУ та цивільні: подробиці

Президент наголосив, що головне – встановити повну правду про те, що сталося, і більше не допустити подібного.

“Кожен військовий у зоні бойових дій – у зоні дострілу та аеророзвідки ворога – знає, як треба поводитися під відкритим небом, як дбати про безпеку”, – зазначив він.

Зеленський наголосив, що зараз розслідування має дати рідним загиблих воїнів і суспільству чесні відповіді, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними.

Міністерство оборони України проведе ретельну перевірку за фактом загибелі воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Таке доручення дав міністр Рустем Умєров. Про це він повідомив у Facebook.

Міністр також висловив співчуття родинам загиблих воїнів.