fbpx

Трамп хотів призначити доньку Іванку головою Світового банку

Головна Сторінка » Трамп хотів призначити доньку Іванку головою Світового банку

Колишній міністр фінансів США Стівен Мнучін був змушений втрутитися, коли колишній президент Дональд Трамп запропонував призначити його доньку Іванку головою Світового банку.

Ці дані просочилися від двох неназваних джерел у колишній команді Трампа, яких цитує видання The Intercept. Про це пише Independent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп через суд буде добиватися відновлення свого акаунта у Twitter

Трамп хотів, щоб дочка стала главою Світового банку, але Мнучін заблокував її призначення, йдеться у звіті. Проте все було неймовірно близько до того, щоб це відбулося.

Іванка Трамп, старша радниця батька, була першою, про кого подумав Трамп, коли посаду звільнилася в січні 2019 року. Це сталося після того, як тодішній глава банку Джим Ен Кім оголосив про рішення піти у відставку.

В інтерв’ю The Atlantic 2019-го Трамп сказав, що “думав про Іванку для роботи у Світовому банку, тому що вона була б там чудова”, і “вона добре розбирається в цифрах”.

Кандидат на найвищу посаду Світового банку вибирається радою керівників установи. Кандидатів призначає уряд США.

Колишній прессекретар Білого дому Джессіка Дітто заявила, що Іванка мала право очолити Світовий банк, тому що створила “Фонд Іванки” – ініціативу для фінансової установи.

“Протягом останніх двох років вона тісно співпрацювала з керівництвом Світового банку”, – каже Дітто.

Однак у той час Мнучін часто ставив себе між президентом і його “колосально контрпродуктивними кроками”, йдеться у звіті.

У підсумку Всесвітній банк очолив заступник міністра фінансів США Девід Мальпасс.

Цьогоріч Трамп не потрапив у список 400 найбагатших американців вперше за 25 років. Щоб зайняти місце в рейтингу, за версією Forbes, колишньому президенту не вистачило $400 млн.