Трамп зробив нову заяву про допомогу Україні

Головна Сторінка » Трамп зробив нову заяву про допомогу Україні

Колишній президент США Дональд Трамп закликав не затверджувати фінансову допомогу Сполучених Штатів для України та інших країн.

Про це він заявив у мережі Truth Social під час розгляду Сенатом законопроекту про виділення пакету допомоги на $95 млрд для України, Ізраїлю та Тайваню.

За словами Трампа, США не повинні надавати фінансову допомогу жодній країні “якщо це тільки не робиться у вигляді позики, а не просто передачі коштів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арахамія сказав, на скільки Україні ще вистачить ресурсу у війні з РФ

Він наголосив, що кошти можна позичати винятково на надзвичайно вигідних умовах, “наприклад, без відсотків і на необмежений термін”.

На думку Трампа, така угода має супроводжуватися додатковими умовами з боку США.

“Ми ніколи більше не повинні давати гроші без сподівання на їх повернення або без будь-яких “обумовлень”. Сполучені Штати Америки більше не мають шити себе в дурні”, – написав Трамп.

Сенат США проголосував за офіційний початок обговорення законопроєкту, який передбачає виділення близько $95 мільярдів на допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню.

Процес розгляду й ухвалення законопроєкту перейшов у наступну фазу, коли законодавці можуть пропонувати поправки та проводити дебати навколо них.