Трампу висунули нові звинувачення

Головна Сторінка » Трампу висунули нові звинувачення

Прокуратура США висунула колишньому президентові США Дональду Трампу нові звинувачення у справі щодо неналежного зберігання секретних документів.

Його звинувачують у “навмисному утриманні документів, пов’язаних із національною обороною США”. Про це повідомляє Reuters.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп зробив нову скандальну заяву про Путіна і війну в Україні

Йдеться про якусь “презентацію, присвячену військовій активності в іншій країні”, яку він показував представникам ЗМІ під час інтерв’ю на своєму гольф-курорті в Нью-Джерсі.

Також Трампа звинувачують у тому, що він знищив запис камер спостереження у своєму маєтку, щоб ці дані не потрапили до рук суду.

Загальна кількість висунутих проти нього пунктів звинувачення у цій справі сягнула 40 штук.

Трампу і його помічнику Волту Науті висунули звинувачення за 37 пунктами у справі про поводження з секретними документами. Їх також звинувачують у змові з метою перешкодити правосуддю.

Згідно з обвинувальним висновком, Трамп залишив собі секретні документи, які зберігалися в Білому домі. У висновку також сказано, що він щонайменше двічі показував секретні документи іншим людям.

Трамп зберігав, за даними слідства, у різних місцях у своєму особняку секретні документи, які містили інформацію про оборонний і збройовий потенціал США та інших країн, зокрема про ядерну програму США.

У висновку також сказано, що помічник Трампа одного разу знайшов секретні документи з розвідданими на підлозі складського приміщення.