Трампу загрожує понад 500 років в’язниці

Головна Сторінка » Трампу загрожує понад 500 років в’язниці

45-й президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що йому може загрожувати до 561 року в’язниці.

Про це він зазначив у своєму листі щодо збору коштів у середу після пред’явлення Міністерством юстиції звинувачення про спроби скасувати вибори 2020 року, пише The Hill.

“Звіти показують, що тепер мені може загрожувати 561 рік в’язниці за полювання на відьом лівих”, написав Трамп.

Експрезидент США назвав Мін’юст “корумпованим”, а нові звинувачення “незаконними”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трампу висунули нові звинувачення

У США обвинувачені рідко засуджуються до максимального терміну ув’язнення за всі злочини, за які вони засуджені. Терміни за різні злочини можуть відбуватися послідовно, що обмежує загальний час, який обвинувачений проводить у в’язниці.

Трамп має зіткнутися з додатковими юридичними проблемами у вигляді федерального обвинувального акта за 40 пунктами у зв’язку з його поводженням із секретними матеріалами в Мар-а-Лаго після виходу з Білого дому. Йому також загрожує ще один можливий список звинувачень щодо втручання у вибори в окрузі Фултон (штат Джорджія).

Трампу і його помічнику Волту Науті висунули звинувачення за 37 пунктами у справі про поводження з секретними документами. Їх також звинувачують у змові з метою перешкодити правосуддю.

Згідно з обвинувальним висновком, Трамп залишив собі секретні документи, які зберігалися в Білому домі. У висновку також сказано, що він щонайменше двічі показував секретні документи іншим людям.

Трамп неодноразово заявляв, що зміг би припинити війну в Україні протягом 24 годин. Причому одна з головних пропозицій була забути Україні про окуповані Росією території.