fbpx

Трансформації вітальні

Головна Сторінка » Трансформації вітальні

Вітальня саме той простір, навколо якого вирує життя усіх мешканців квартири. Тут релаксують, вечеряють, переглядають захоплюючі фільми, зустрічають гостей.
Стиль і облаштування цієї кімнати повністю демонструє буденний ритм господаря. Комусь до снаги максимально звільнити простір для танців і вечірок, іншому імпонує велике стильне ліжко і домашній кінотеатр. Але один фактор лишається незмінним: вітальня це найбільш відкрита зона, яка є обличчям всього будинку.

План оформлення вітальні

В першу чергу, слід розробити проект і продумати аспекти його реалізації. Тут варто врахувати фінансову складову; визначитись з кольоровою палітрою стін та підлоги; виміряти площу і прорахувати орієнтовне розташування меблів.
Важливим елементом планування є вибір напрямку інтер’єру: брутальний лофт, комфортабельний модерн, чи елегантний мінімалізм все на що вистачить Вашої фантазії.

Зонування і акценти

Одна із найпоширеніших практик облаштування вітальні організувати простір навколо дивана, адже вважається, що саме цей атрибут займає першочергове місце в кімнаті. Рекомендовано звернути увагу, також, на диванну групу (крісла, пуфи, тумба, кавовий столик). Важливо, щоб всі елементи цієї концепції мали такі характеристики:
відтінок оббивки меблів повинен виразно контрастувати із кольоровою гамою кімнати;
виразний колір меблів, чи барвистий орнамент;
доповнення зони масивним килимом, або стилізованим декором.

Як розмістити меблі?

Головним чинником вибору меблів для вітальні є функціональність. Перед початком меблювання, експерти рекомендують поділити приміщення на умовні зони. Дивани, крісла, пуфи та м’які меблі варто розміщувати у максимально освітленому просторі. Те ж саме правило стосується й обідніх і письмових столів. Диванна група гарно розташується навколо журнального столика, каміна, чи телевізора, але варто подбати про достатність вільного місця і щоб нічого не заважало пересуванню кімнатою.
Доречним буде штучне освітлення за допомогою торшерів, ламп, інших видів світильників. Для цієї мети гарно підійде дзеркало з підсвіткою.
І пам’ятайте: сучасний дизайн інтер’єру тяжіє до спрощення. Спостерігається тенденція створення загального фону і однотонності. А якщо маєте страх помилитися наслідуйте природу: колір піску, глини, металу, чи опалого листя це глибоко й актуально завжди.

Generated by Feedzy