Три стійкі аромати, які відлякують комах з будинку

Головна Сторінка » Три стійкі аромати, які відлякують комах з будинку

Комахи в будинку можуть стати справжньою проблемою, але є природні та ефективні способи боротьби з ними.

Використання ароматів рослин – це екологічно чистий метод, який допоможе вам позбутися небажаних гостей без хімічних засобів.

Аромат лаванди

Ця рослина має чудову здатність проганяти комах, що є незаперечною перевагою. Також лаванда – це найефективніший засіб боротьби з міллю.

Користь мають як самі квіти, так і ефірна олія. Іноді користь буває навіть від свічок із зазначеним запахом. Розмістіть сухі букетики лаванди або саше з лавандою у шафах, на підвіконнях та в кутах кімнат. Використовуйте ефірну олію лаванди у дифузорах для посилення ефекту.

М’ята

Цей засіб є одним із найкращих у питаннях боротьби з мошками. Також м’ята ефективна і проти мурах. Найкраще сушеною м’ятою заповнювати саше, які потім розподіляють по квартирі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутись павуків назавжди: допоможе копійчаний засіб, який є у кожній аптеці

Розмарин

Можна використовувати його в сухому та свіжому вигляді. Ефективність розмарину у боротьбі з мухами не має рівних.

Також рослина ефективно та у боротьбі з клопами.

Вирощуйте розмарин у горщиках на балконі або терасі. Використовуйте ефірну олію розмарину у дифузорах або змішайте її з водою і розпилюйте по дому.

Від комарів влітку важко заховатися не тільки на вулиці, а й у будинку. Достатньо ненадовго відкрити вікно для провітрювання, щоб ці непрохані гості швидко залетіли всередину.

Комарі не можуть переносити запаху деяких рослин. Наприклад, ефірні олії, які містяться у мелісі, дуже корисні для людини. Однак, вони нестерпні для комарів. Тому їх можна легко відлякувати мелісою.

Комарі також не переносять запах розмарину. Щоб аромат цієї рослини був сильнішим, можна просто її поворушити або потрусити.