Тривоги по 16 годин: на Харківщині не лишилося безпечних місць

Головна Сторінка » Тривоги по 16 годин: на Харківщині не лишилося безпечних місць

Харківщина щодоби зазнає підступних нищівних ударів росіян, яких можна очікувати у будь-яку секунду.

В області майже не залишилося безпечних місць, тривоги тут тривають по 16 год., заявила речниця Харківської обласної військової адміністрації Олена Шаповал в ефірі “Свобода.Live”.

“Через близькість із російським кордоном регіон перебуває під постійним ризиком ворожих атак. Звичайно, Харків і Харківська область, на жаль, небезпечні й завжди під ризиком ударів, оскільки ми перебуваємо за 30 кілометрів від лінії кордону з Російською Федерацією, від лінії фронту. У нас тривоги тривають по 16 годин”, – сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали страшні наслідки ракетної атаки РФ по центру Чугуєва

23 травня російські терористи обстріляли Харків ракетами С-300 з території Бєлгорода.

Показали наслідки останнього російського масованого ракетного удару по Основʼянському району Харкова. Під ворожий обстріл потрапили об’єкти Укрзалізниці, підрозділ комунального підприємства та друкарня. Знайшли сімох загиблих.

Більшість жертв обстрілу друкарні в Харкові – молоді жінки. На підприємстві друкували зошити та книжки, приліт припав на момент, коли там була робоча зміна, ракета влучила просто в цех, де працювали люди.

Окупант завдав іще два удари КАБами по Харкову та Дергачах. У Дергачах є інформація про одного пораненого. Огляд триває.