Турецький терапевт допомагає жінкам зняти стрес, дозволяючи бити себе

Головна Сторінка » Турецький терапевт допомагає жінкам зняти стрес, дозволяючи бити себе

Турок Хасан Різа Гунай ліцензований “тренер боротьби зі стресом”.

Він організовує 15-хвилинні заняття, на яких дозволяє клієнтам бити себе. Про це повідомляє Polsat.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Києвом запрацював безкоштовний реабілітаційний центр для дітей

Більшість користувачів його послуг жінки. Чоловік зізнався, що його надихнув турецький фільм “Сарк Бюльбулу”, головний герой якого за плату дозволяє розчарованим, або розгніваним людям боротися, щоб зняти стрес.

Гунай сказав, що люди, які приходять до нього, страждають на депресію, панічні атаки та неврологічне захворювання.

“На початку діяльності я пропонував терапію “живої боксерської груші”, до якої потім додав метод зниження рівня стресу за допомогою крику. За винятком деяких частин тіла дозволяю клієнтам бити мене навіть голими руками. Я також познайомив з методом ударів по яйцях, фруктах, тортах або водяних кульках. Буває, прикидаюся політиком, актором чи іншою людиною, яку ненавидить клієнт. Потім кладу фото певної людини на обличчя, щоб стимулювати ще більше та налаштувати клієнта у потрібний настрій”, – каже терапевт.

Ґюнай відбирає людей, які звертаються до нього на заняття.

“Хотів би мати можливість навчати більше тренерів, які спеціалізуються на антистресовій терапії, яким міг би безпечно передати свої рукавички”, – каже Гюнай, який отримав ліцензію на практику антистресового тренера у 2012 році.

Близько трьох мільйонів українських дітей живуть у неповних сім’ях. Крім кожної п’ятої дитини, народженої поза шлюбом, решта дітей у ранньому або більш дорослому віці пройшли через розлучення батьків. Які наслідки матиме розлучення на дитину, визначає культура поведінки та спілкування пари. Як звести до мінімуму психологічні травми дитини після розлучення батьків, розповідає Gazeta.ua Людмила Бондаревська, практичний психолог.