У Бахмуті ЗСУ все ще утримують низку будівель ‒ Череватий

Головна Сторінка » У Бахмуті ЗСУ все ще утримують низку будівель ‒ Череватий

Оборона Бахмута виконала своє головне завдання. Ворога максимально знекровлено.

Тим часом тисячі українських військових готувалися до рішучого удару. Про це в інтерв’ю Radio NV розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий.

“Бахмут витріпав максимально ворога, поки тисячі українських військовослужбовців в Україні і за кордоном навчалися, зокрема за допомогою передових НАТівських інструкторів на кращій зброї, на кращих засобах ураження, щоб, коли прийде час рішучого удару, ворог був максимально обезкровлений, вибитий, зламаний його моральний дух. Тоді жертв буде менше”, ‒ сказав Череватий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна з російських бригад у Бахмуті втратила дві роти: військовий розповів деталі боїв

Він наголосив, що в самому Бахмуті Сили оборони України тримають позиції в південно-західній частині. Там все ще утримується низка будівель. Побудована також лінія оборони.

“По флангах ‒ на південному і північному протягом тижня у нас було просування, ми про це повідомляли. У різні дні на різну відстань. Могло бути від 250 метрів до півтора-два кілометра. У нас немає зараз переваги в особовому складі, техніці, кількості снарядів над ворогом, тому ми робимо це дуже виважено, дуже обачно. Коли ми готуємо на певному напрямку сили і засоби, коли ми бачимо, що є можливість завдати ворогу контратакуючі дії, тоді це робимо, прорахувавши, щоб максимально зберегти насамперед особовий склад”, ‒ розповів Череватий.

Важкі бої тривають на сході України. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Росія продовжує зосереджувати основні військові зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби там відбулось 37 бойових зіткнень.Про це вранці 22 травня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.