fbpx

У “Борисполі” спіймали українця з “головою” Гітлера

Головна Сторінка » У “Борисполі” спіймали українця з “головою” Гітлера

У Києві митники вилучили в пасажира 111 предметів часів Третього рейху. З таким багажем чоловік прямував до Рима через аеропорт “Бориспіль”.

Для проходження митного контролю українець обрав спрощену систему “зелений коридор”. Цим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають письмовому декларуванню. Документів на право вивезення таких предметів теж не мав, повідомила пресслужба Київської митниці.

“Каски, ложки, виделки, консервний ключ, 80 монет із білого металу, ґудзики, газбак – місткість для зберігання протигазу, фляги, біноклі, півлітрова маслянка, кістяне намисто з черепами, іспанські хрести, військові авіаційні годинники Люфтваффе, скульптурна голова Гітлера тощо були у валізі нашого 53-річного земляка”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Собак” запхали у клітки й хотіли вивезти з України. Тварини виявилися вовками

Майже на всіх предметах зображена свастика чи пов’язані з діяльністю нацистської Німеччини й Третього рейху написи.

“Лише одна з виявлених нагород – орден радянського періоду “Знак почета”. Зі слів громадянина продажем цих предметів він планував компенсувати вартість квитка до Рима”, – додали в повідомленні.

На чоловіка склали протокол за порушення правил митного контролю. Старовинні предмети вилучили. Їхню історичну цінність і вартість експерти встановлять згодом.

У листопаді торік 50-річний чоловік і 43-річна жінка поверталися в Україну з Туреччини з діамантами у спідній білизні. Чотири пакетики з коштовним камінням вагою 23,2 г були в трусах на жінці. Таку ж схованку використав і чоловік. Він на собі приховував два zip-пакети з камінням вагою 15,9 г.