fbpx

У “Червоному Хресті” висловилися про ситуацію в Бахмуті

Головна Сторінка » У “Червоному Хресті” висловилися про ситуацію в Бахмуті

Міжнародний Комітет “Червоного Хреста” заявив, що близько 10 000 мирних жителів перебувають на межі свого існування в Бахмуті та його околицях.

Мирні жителі у Бахмуті живуть у дуже жахливих умовах, проводячи майже всі дні під інтенсивним обстрілом у сховищах, передає CNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ висловилися щодо інформації британської розвідки про ситуацію в Бахмуті

“Наскільки ми розуміємо, у Бахмуті досі проживає кілька тисяч жителів, а якщо говорити про прилеглі громади, то їхня кількість, можливо, сягає 10 000”, сказав представник “Червного Хреста” Умар Хан.

За його словами, МКЧХ доставив до міста гуманітарну допомогу.

“Скільки б разів я не був там чи поруч із прифронтовими населеними пунктами та районами за останні 13 місяців, я все одно відчуваю той самий шок, що й під час першого відвідування тих місць…” сказав представник “Червоного Хреста”.

Запеклі вуличні бої тривають у місті Бахмут Донецької області. Там росіяни зазнають величезних втрат.

А в Запорізькій області загарбники готуються до ймовірного контрнаступу українських сил. Про це свідчать свіжі карти бойових дій в Україні, опубліковані Інститутом вивчення війни (ISW).

У Луганській та Харківській областях минулої доби російські війська намагалися атакувати вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Український Генштаб повідомив, що російські війська здійснили невдалі наземні атаки поблизу Гряниківки, Білогорівки та Серебрянського лісу.

Generated by Feedzy