У День захисту дітей UNIQA поділилася досвідом допомоги дітям з синдромом Дауна

Головна Сторінка » У День захисту дітей UNIQA поділилася досвідом допомоги дітям з синдромом Дауна

Напередодні Дня захисту дітей страхова компанія UNIQA розповіла про власний досвід роботи з ВБО “Даун Синдром” та важливі ініціативи, що покликані поліпшувати умови життя та навчання для дітей з синдромом Дауна.

За плечима компанії багато років праці та десятки волонтерських ініціатив, щодо співпраці з ВБО – вона почалася з одного простого рішення. Понад 10 років тому напередодні Нового року виникла ідея переадресувати всі кошти виділені на подарунки колегам та партнерам, на допомогу дітям у Всеукраїнську благодійну організацію “Даун Синдром”. Підтримувати дітей – це важлива місія. Особливо дітей з особливими освітніми потребами та їхні родини, яким впоратися самостійно зі щоденними викликами буває вкрай важко. Тому страхова компанія UNIQA вже 10 років поспіль допомагає і Центру раннього розвитку, ВБО “Даун Синдром”, фінансуючи групові та індивідуальні заняття для дітей з логопедами, корекційними педагогами, психологами, фізіотерапевтами та реабілітологами.

“Завдяки важливій підтримці наших надійних партнерів, таких як UNIQA, ми можемо надавати сім’ям, які виховують дітей з синдромом Дауна, доступ до інформаційної, психологічної підтримки та консультування. Професійна консультація, психологічна підтримка та можливість поділитися досвідом з людьми, які розуміють їхню ситуацію, є надзвичайно важливими для сімей, де є діти з синдромом Дауна. Це допомагає їм легше впоратися з викликами виховання, догляду та соціалізації своїх дітей. Наш досвід показує, що після участі в таких програмах як навчання та консультування, як діти, так і їхні батьки легше адаптуються”, – розповіла віцепрезидентка ВБО “Даун Синдром” Тетяна Павлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вчити музиці особливих дітей: в Україні видали безкоштовний онлайн-посібник

В 2023 році за підтримки “UNIQA” було організовано переклад серії вебінарів від European Down Syndrome Association на українську мову. Це дало можливість сотням сімей отримати додаткову інформацію про медичні аспекти захворювання, практичні поради та ознайомитися з новими дослідженнями у лікуванні. Багато хто вперше почув про ініціативу з працевлаштування людей з синдромом Дауна у загальноєвропейську мережу компаній сфери гостинності Valueable, що працює за підтримки Європейської Комісії у 7 країнах.

Інклюзивність – важлива складова сучасного життя. При чому не тільки у фізичному просторі, але і у нашому розумінні. Люди з синдромом Дауна мають відчувати себе комфортно та захищено. Тому до 20-річчя ВБО “Даун Синдром” за підтримки представників бізнесу та безпосередньо UNIQA було знято фільм “Двадцятирічні. Квиток у доросле життя”, метою якого є привернення уваги до цієї теми та донесення до широким верств, що синдром Дауна – це не вирок, і ми разом можемо створити гідне соціальне середовище відкрите для кожного.

Дізнатися більше про роботу Всеукраїнської благодійної організації “Даун Синдром” та долучитися до допомоги можна на сайті downsyndrome.org.ua.

Американська компанія з виробництва дитячих іграшок Mattel створила першу у світі ляльку Барбі з рисами синдрому Дауна.

Лялька колекції Mattel Barbie Fashionistas має на меті боротися зі стереотипами, які стосуються зовнішності, повідомили в компанії.