У домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені – Зеленський

Головна Сторінка » У домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені – Зеленський

Україна разом зі Сполученими Штатами розставила всі крапки у домовленостях про ATACMS для України.

Буливизначені чотири ключові пріоритети захисту України: захист неба, сучасна артилерія, далекобійність і швидка доставка пакетів американської підтримки, розповів президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, пише Gazeta.ua.

України та США розпочали роботу над двосторонньою безпековою угодою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський сказав, чи вірить в “перемир’я” під час Олімпійських ігор у Парижі

“Можемо зробити так, щоб наша угода стала справді взірцевою та принесла не лише більше безпеки нашим народам, а й допомогла всій європейській історії рухатися правильно й тільки мирно”, – розповів президент.

Також Зеленський обговорив з американськими конгресменами і президентом США Джо Байденом підготовку першого Глобального саміту миру.

“Для всіх нас однаково важливо, щоб формат саміту миру й Формула миру стали історією успіху для України та світової більшості, для всіх, хто прагне жити за правилами міжнародного права й мирно”, – зазначив президент.

У понеділок, 22 квітня, президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом США Джо Байденом за підсумками голосування в Палаті представників.

Лідер США запевнив, що в разі схвалення і Сенатом негайно підпише закон.

Президент України також відзначив двопартійну підтримку законопроекту та особисту роль спікера Майка Джонсона і лідера меншості Хакіма Джеффріса.