У Facebook та Instagram з’явиться платна функція

Головна Сторінка » У Facebook та Instagram з’явиться платна функція

Facebook та Instagram запроваджують відключення реклами за підписку.

Послуга буде доступна користувачам з ЄС, Європейської економічної зони та Швейцарії, повідомляє компанія Meta.

“Meta запропонує користувачам оплатити місячну підписку на використання Facebook та Instagram без будь-якої реклами. Крім того, вони можуть продовжувати користуватися цими послугами безкоштовно, одночасно переглядаючи релевантну для них рекламу”, – йдеться у повідомленні.

Підписка запрацює листопада. Вартість варіюватиметься від 9,99 на місяць на ПК до 12,99 на iOS і Android. Підписка стосуватиметься всіх пов’язаних облікових записів користувачів у Facebook і Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Instagram змінює свій популярний формат контенту

З 1 березня 2024 року для додаткових облікових записів будуть стягувати додаткову плату у 6 на місяць за вебверсію та 8 на місяць за мобільний доступ.

Таким чином корпорація Meta прагне виконати вимоги ЄС щодо збору даних для таргету реклами.

“Ми поважаємо дух і мету цих європейських правил, що розвиваються, і прагнемо їх дотримуватися”, – сказали у пресслужбі.

В Україні ця функція поки не буде доступна.

Instagram запустив нову функцію для захиститу користувачів від небажаних зображень і відео в особистих повідомленнях від незнайомих людей.

Музична стримінгова компанія Spotify тестує офлайн-плейлист. Він автоматично формується на основі нещодавно відтворених композицій.