Як обрати якісний хліб: три ознаки правильної випічки

Головна Сторінка » Як обрати якісний хліб: три ознаки правильної випічки

Щоб вибрати якісний хліб, існують кілька простих порад.

Важливо звернути увагу на склад виробу, а також не меншу роль грає його запах, пише glavred.

Як зрозуміти, що хліб якісний

Сьогодні багато хлібопекарів виготовляють хліб із застосуванням прискорених технологій. Однак, традиційний хліб готується на заквасці, яка повинна пройти не менше чотирьох годин.

Прискорена технологія скорочує цей процес. Тому перед покупкою хліба, постарайтеся трохи здавити його пальцями. Традиційний хліб буде пружним, в той час, як хліб з прискореною технологією буде менш щільним.

Вивчіть склад хліба

Важливо прочитати список інгредієнтів на пакуванні хліба. Це допоможе вам визначити, чи виготовлений хліб за традиційними стандартами (ГОСТ) або із застосуванням прискорених методів (ТУ).

Деякі булки можуть бути без етикеток, але на кожному виді хліба виробник повинен надати інформаційний листок, який включає склад і виробничі деталі.

Понюхайте хліб

Перевірте хліб на наявність запаху цвілі. Просто стисніть хліб і якщо ви вловите запах, це може бути ознакою використання старих або прострочених інгредієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підставка для торта робить дива: як зберегти свіжість хліба надовго

Зверніть увагу на колір хліба

“Побілений” хліб може містити поліпшувачі. Хороший якісний хліб зазвичай не має зайвої “побіленості”.

Ідеальним місцем для хліба є прохолодне і сухе місце якомога далі від плити, вважає професійна пекарка Сара Брайденстайн.

Найгірше місце для зберігання хліба це холодильник. Якщо люди зазнають труднощів зі зберіганням хліба, оскільки не можуть досить швидко його з’їсти, чудовим варіантом є його заморожування. Однак при цьому необхідно правильно і щільно загорнути буханець, щоб він “не втратив у якості та текстурі”.