fbpx

У Генічеську родина перетворила двір на новорічну казку

Головна Сторінка » У Генічеську родина перетворила двір на новорічну казку

У Генічеську Херсонської області сім’я облаштувала новорічне містo на своєму обійсті. На його створення пішло 10 днів.

Відео робочого процесу та його результату поширили у Youtube.

“Ми з татом 10 днів просиділи на даху, в палісаднику, у лісах на висоті, на цій арці, щоб закріпити десятки тисяч новорічних вогнів, кілометри гірлянд і понад 5 тис. пластикових хомутиків, аби подарувати вам по-справжньому новорічний настрій”, – сказав син голови родини Олексій.

Спочатку батько з сином створювали креслення майбутніх декорацій. Потім майстрували їх з арматури та зварювали спеціальним апаратом. Далі встановлювали основу та розміщували на неї кольорові гірлянди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Склали новорічний рейтинг найкращих ялинок України

У результаті з’явився напис “Генічеськ-2022”. Святковою декорацією вперше за роки прикрашання двору причепурили дах.

“Згідно з планом, у нас на будинку вперше буде щось світитися. Тому що до цього у нас завжди навколо все мерехтить, горить, а дах залишався темним”, – зазначив Олексій.

Також батько із сином змайстрували 6-метрову ялинку, яка сяє неоновими вогнями, сніговика-саксофоніста, санчата з оленями й Санта-Клаусом та ще кілька декорацій.

У Києві 18 грудня запалили головну ялинку України на Софійській пл. Києва.

Ялинку цьогоріч прикрасили за тематикою Різдва – з вертепом і шатром. Коштує ялинка й декорації 25-27 млн грн. Організатори стверджують, що “такої ялинки у світі ще не робили”.

Заввишки ялинка 30 м. Святкове дерево прикрасили 10 тис. іграшок червоного й золотого кольорів та гірлянда теплого світла завдовжки 10 км у вигляді великого купола.