У Генштабі назвали місця ворожих наступів

Головна Сторінка » У Генштабі назвали місця ворожих наступів

39 бойових зіткнень сьогодні відбулось на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Найзапекліші бої ведуться за Бахмут та Мар’їнку, пише Генштаб у зведенні.

На Куп’янському та Лиманському напрямках протягом доби ворог наступальних дій не проводив.

“На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Не припиняються важкі бої за місто Бахмут. До того ж протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Білої Гори”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ситуація критична”: Маляр розповіла про ситуацію в районі Бахмута

Були наступальні дії у напрямках Новокалинового, Авдіївки та Сєверного, ворог успіху не мав.

Українські підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника у районі Мар’їнки. На Шахтарському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новомихайлівки.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник веде оборонні дії. Протягом доби обстріляли понад 30 населених пунктів.

На Волинському та Поліському напрямках без змін.

За останні чотири дні Росія, ймовірно, передислокувала кілька батальйонів для посилення своїх військ на Бахмутському напрямку. Це сталося після тактичних здобутків України на флангах Бахмута в середині травня та публічних сумнівів щодо готовності сил групи “Вагнер” продовжувати бої, повідомило міністерство оборони Великої Британії.

На Бахмутському напрямку ворог збільшив присутність військ на декілька тисяч осіб та намагається використовувати перевагу у важкій артилерії і кількості снарядів, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.