fbpx

У ГУР пояснили, хто й навіщо відсторонив Суровікіна від командування

Головна Сторінка » У ГУР пояснили, хто й навіщо відсторонив Суровікіна від командування

Причиною відсторонення російського генерала Сергія Суровікіна від командування ворожими військами в Україні була зокрема катастрофічна витрата запасів ракет.

У російському військовому керівництві відбувається внутрішньоусобна боротьба, заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, передає “Українська правда”.

“Коли усунули Валерія Герасимова, він почав шукати способи, щоб прибрати Суровікіна. Ближче до зими Кремль розпочав, не побоюся такого вислову, спеціальну операцію проти нього. Вона включала в себе проведення перевірок, комісій та доведення в правильній формі цих результатів до вищого керівництва Російської Федерації. Вони намалювали картину, що виключно через пана Суровікіна було втрачено Херсон. Виключно через нього страшенні втрати РФ, проблеми наркоманії й алкоголізму в армії”, ‒ розповів Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ГУР дізналися, скільки ракет Росія виробляє за місяць

Він вважає, що єдине, що Суровікіну пред’явили правильно, це надзвичайна витрата запасів ракет і доведення їх майже до нуля. Таким чином, Герасимов повернув собі позиції у російському командуванні.

“Там багато таких було прикладів і звинувачень. Єдине, на мій погляд, що вони реально правильно йому інкримінували, це була ненормальна витрата запасів ракет”, додав очільник ГУР.

11 січня Сергій Шойгу зняв Сергія Суровікіна з посади командувача війною проти України й призначив замість нього Валерія Герасимова. Суровікін став його заступником.

Британська розвідка вважає, що призначення Герасимова є показником зростання серйозності ситуації, перед якою стоїть РФ, і явним визнанням того, що кампанія не відповідає стратегічним завданням Росії.

Generated by Feedzy