У КМДА ухвалили важливе рішення щодо укриттів у Києві

Головна Сторінка » У КМДА ухвалили важливе рішення щодо укриттів у Києві

Київські укриття будуть відкриті на постійній основі попри те, що там можуть діяти вандали та безхатьки.

Дане рішення пов’язано з тим, що Росія почала завдавати по місту ударів балістичними ракетами. Про це заявив під час брифінгу заявив керівник департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, передає “РБК-Україна”.

“Сьогодні прийнято рішення, щоб вони (укриття Gazeta.ua) були постійно відчиненими. До цього були розмови, що ми не можемо їх тримати постійно відчиненими, бо там зроблені ремонтні роботи та безхатченки будуть організовувати там притулки”, розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція показала перші хвилини після падіння уламків ракети в Києві

За словами Ткачука, дане рішення пов’язано з тим, що РФ почала завдавати по столиці ударів балістичними ракетами.

У випадку, якщо укриття буде все ж закрито, містянам радять телефонувати 101 або кол-центр 1551.

“Рятувальники приїдуть і зріжуть цей замок. Навіть, якщо це приватна власність”, заявив чиновник.

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Офіса президента та уряду, які погоджують призначення та звільнення глав районів столиці, з проханням відсторонити від виконання обовʼязків голову Деснянського району Дмитра Ратнікова.

Відсторонення має діяти на час, поки триває слідство щодо того чи було відчиненим вночі укриття в поліклініці, біля якої загинули троє людей. Про це Кличко повідомив у Telegram.

За словами очевидців, одне з бомбосховищ у цьому районі під час повітряної тривоги було зачиненим. Прокуратура зараз проводить слідчі дії у медичному закладі.