У компанії Ferrexpo розповіли, як допомагають ветеранам

Головна Сторінка » У компанії Ferrexpo розповіли, як допомагають ветеранам

Компанія Ferrexpo розширила програму підтримки ветеранів з числа працівників.

Компанія фінансує психологічну і фізичну реабілітацію працівників, які боронять Україну у лавах ЗСУ, заявили у Ferrexpo.

Із початку квітня дію програми підтримки ветеранів розширили з огляду на потреби демобілізованих, їхню соціальну адаптацію.

“Нині близько 700 працівників компанії виконують бойові завдання на різноманітних ділянках фронту. Станом на сьогодні з числа працівників Полтавського ГЗК демобілізовано п’ятьох осіб і трьох осіб, які служили за контрактом, з числа працівників Єристівського ГЗК ‒ дев’ятьох осіб. Наразі до робочого середовища компанії реінтегровано чотирьох із них”, ‒ сказали у компанії.

Найбільша кількість мобілізованих працівників це чоловіки віком у середньому 39 років. Близько 20% із них отримали важкі травми й потребують лікування в реабілітаційних центрах, 2% потребують протезування, сказала директорка з управління персоналом та побуту Ferrexpo Анна Адом.

“Наша програма передбачає комплексний підхід і спрямована на те, щоб максимально ефективно реінтегрувати ветеранів та ветеранок до повноцінного соціального та професійного життя. Вона дозволить мінімізувати кількість проблем, з якими стикаються демобілізовані працівники під час повернення до своїх робочих місць. Також програма допоможе зберегти стійкість компанії в умовах кадрового дефіциту”, розповіла Анна Адом.

Після закінчення служби у ЗСУ співробітники компанії отримають якісну психологічну, фізичну реабілітацію, всі необхідні особисті й професійні консультації, завили у Ferrexpo.

Також сказали про підтримку для членів їхніх родин.

“При поверненні на робоче місце для демобілізованих працівників будуть переглядатися та за потреби адаптуватися умови роботи для швидкої та ефективної реінтеграції в робоче середовище”, сказали.

Для демобілізованих працівників, які не можуть повернутися на попереднє робоче місце, передбачені програми з професійної перепідготовки ‒ їм запропонують нові робочі місця, на яких вони зароблятимуть не менше, ніж на попередніх, заявили в компанії.

“Персонал підприємств компанії пройде навчання основам взаємодії з людьми, які мають фізіологічні особливості та/або посттравматичний стресовий розлад, для створення здорового мікроклімату в структурних підрозділах”, ‒ сказали у Ferrexpo.

“Надзвичайно важливо, що Ferrexpo дбає не лише про те, щоб у мобілізованих з числа працівників було все необхідне спорядження, а й турбується про підтримку вже демобілізованих з фронту. Передбачене все необхідне, щоб ветерани війни могли швидко повернутися до роботи в компанії після фізичної і психологічної реабілітації та соціальної адаптації”, ‒ розповів працівник Ferrexpo Євгеній Богодіст, який демобілізувався і невдовзі розпочне проходити реабілітацію.