У космос запустили нову партію супутників Starlink

Головна Сторінка » У космос запустили нову партію супутників Starlink

3 травня компанія SpaceX здійснила запуск чергової партії з 23 інтернет-супутників Starlink.

Запуск ракети-носія Falcon 9 здійснили о 04:37 за київським часом із космодрому в американському штаті Флорида, повідомляє Space.com.

“Після запуску 23 супутників Starlink перший ступінь Falcon 9 повернувся на Землю, здійснивши вертикальну посадку на безпілотне судно під назвою A Shortfall of Gravitas від SpaceX в Атлантичному океані”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дивне світло в небі над Україною – стало відомо, що це було

Запуск супутників став другою за день місією для SpaceX. Раніше Falcon 9 запустив у космос два супутники для спостереження за Землею для компанії Maxar з каліфорнійського космодрому Ванденберг.

Супутникове мегасузір’я SpaceX на низькій навколоземній орбіті, наразі складається з понад 5,8 тис. активних супутників Starlink.

Компанія SpaceX у понеділок, 29 квітня, здійснила запуск чергової партії із 23 інтернет-супутників Starlink.

У небі над Україною в ніч на 1 травня помітили яскравий спалах. Він налякав мешканців Харківщини, Сумщини, Полтавщини та Запоріжжя. Припускають, його міг спричинити метеорит чи інше космічне тіло.

У деяких регіонах України вночі проти 3 травня у небі помітили дивні спалахи та кольорове світло. Відповідно до траєкторії сьогоднішнього запуску буде видно, що приблизно о 22:50 за Києвом другий ступінь Falcon 9 знаходився саме там, де цей об’єкт спостерігали на небі – на північному заході.