Як вибрати стебла ревеню для приготування: головні ознаки стиглості

Головна Сторінка » Як вибрати стебла ревеню для приготування: головні ознаки стиглості

Ревінь використовують в кулінарії, як фрукт. Хоча його класифікують, як овоч.

Міністерство сільського господарства США теж вважає ревінь фруктом. Видання Southern Living розповіло, як купувати, зберігати та використовувати ревінь.

Здебільшого сезон ревеню триває з квітня по червень, хоча в районах, де земля не промерзає взимку, він росте не так добре.

Сам по собі ревінь є досить кислим, тому його здебільшого готують з великою кількістю цукру та часто поєднують із солодкими ягодами, такими як полуниця або малина.

Коли ревінь є свіжим, то він хрумтить, як селера, проте під час варіння або запікання він стає м’якшим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що їсти жінкам за 40, щоб мати струнку фігуру

Експерти радять шукати блискучі та тверді стебла, які не мають видимих дефектів. Колір не обов’язково може бути показником стиглості, адже ця рослина може бути більш червоною, зеленою або рожевою, все залежить від сорту. Зазвичай стебла середнього розміру є менш жорсткими, ніж великі.

“Якщо ви збираєте ревінь на власному городі, шукайте міцні, вертикальні стебла, перш ніж витягувати їх з ґрунту. Обов’язково викиньте будь-яке листя, оскільки воно токсичне для людей і домашніх тварин. Навіть вживання невеликої кількості може призвести до неприємних побічних ефектів, таких як нудота і блювота”, – порадили у матеріалі.

Без кальцію організму не обійтись. Особливо його рекомендують старшим 50 років жінкам та чоловікам за 70.

Джерелом кальцію для організму є зелені овочі та трави. Найбагатші на кальцій різні види капусти та шпинат. Так, у 200 г білокачанної, савойської капусти й шпинату міститься чверть денної норми кальцію. Ще одне корисне рослинне джерело кальцію – ревінь. Він також містить вітамін К, клітковину та пробіотики.