fbpx

У Кишиневі висловилися щодо можливого вторгнення РФ

Головна Сторінка » У Кишиневі висловилися щодо можливого вторгнення РФ

У Росії немає достатніх ресурсів для вторгнення у Молдову.

Також країна-агресорка не зможе напасти через територіальну віддаленість, і по причині, що між обома державами розташована Україна. Про це заявив молдовський прем’єр-міністр Дорін Речан, передає Newsmaker.

“У Росії не вистачить ресурсів для ескалації. Ясно також, що Росія не може вторгнутися в Молдову військовим шляхом”, сказав Речан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи здатна Росія відкрити другий фронт з Придністров’я ‒ у ЗСУ оцінили ймовірність

З іншого боку, зазначив прем’єр-міністр, у Молдови достатньо потенціалу, щоб впоратися з можливою ескалацією в Придністров’ї.

“А придністровський регіон, як і ми, прагне миру і стабільності. Росія веде гібридну війну багато пропаганди, дезінформації, просування певних провоєнних наративів. Але я впевнений, що їм не досягти успіху. Усі ці хвилі радше інформаційна війна, ніж реальний стан справ”, зазначив Речан.

Також прем’єр запевнив, що система протиповітряної оборони України захищає і Молдову.

13 лютого президентка Молдови Мая Санду заявила, що Російська Федерація хоче здійснити держпереворот у країні.

У лютому президент України Володимир Зеленский повідомив, що українська розвідка перехопила російський план щодо встановлення контролю над Молдовою.

21 лютого прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан повідомив, що країна-агресорка Росія планує захопити аеропорт у Кишиневі та перекинути туди своїх військових.

Generated by Feedzy