У Києві майже 2 тис. багатоповерхівок досі без тепла

Home Новини звідусіль У Києві майже 2 тис. багатоповерхівок досі без тепла

У Києві без теплопостачання на сьогоднішній ранок залишаються ще 1940 багатоповерхівок, які підключають вдруге після атак ворога 9 та 20 січня.

Більшість цих будинків на лівому березі міста, в Печерському районі, частина – в Голосіївському й Соломʼянському районах, повідомив 23 січня міський голова Києва Віталій Кличко.

“Тобто, за ніч комунальники й енергетики розпочали подачу теплоносія ще в понад 650 будинків. І продовжують працювати”, – написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві тисячі будинків залишаються без тепла після атак

Міська влада також інформує про надзвичайно складну ситуацію з електропостачанням у столиці. Екстрені відключення світла в Києві продовжуються.

Между тем, в ряде регионов Украины из-за последствий российских обстрелов введены аварийные отключения электроэнергии. Ранее опубликованные графики временно не действуют, энергетики работают над восстановлением.

Будинки у Києві, які залишалися без опалення двічі – 9-го та 20-го січня внаслідок обстрілів, отримають подачу теплоносія, заявив мер Києва раніше. З його слів, потрібно орієнтовно дві доби, щоб тепло дійшло до домівок киян. Комунальники й енергетики й надалі продовжують працювати, щоб відновити киянам тепло- та енергопостачання.