У Києві скоротили комендантську годину: дещо змінилося

Головна Сторінка » У Києві скоротили комендантську годину: дещо змінилося

Від сьогодні, 26 березня, в Києві скоротилася тривалість комендантської години.

Вона триватиме щодоби з 00:00 до 5:00. Керівник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко вже підписав відповідний наказ, передає Gazeta.ua.

У зв’язку з цим в столиці змінилися години роботи громадського транспорту та метро. Тепер він курсуватиме на годину довше.

Робота наземного громадського транспорту

Від 26 березня комунальний наземний транспорт тролейбуси, автобуси і трамваї почали рух о 5:30 і закінчать о 23:30. А фунікулер з 7:00 до 22:00. Актуальна інформація з’явилася на сайті Київпастрансу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дерусифікація триває: 15 вулиць та площа у Києві отримали нові назви

Робота метро

Метрополітен у Києві працюватиме з 6:00 до 23:00. Інформацію про час відправлення останніх поїздів змін можна знайти інформацію на сайті “Київського метрополітену”.

Алкоголь

Також з 27 березня у Києві дозволять продавати алкогольні напої в магазинах і торговельних мережах будуть довше з 11:00 до 21:00, повідомила Київська міська рада.

“Це допоможе столичному бізнесу, а також сприятиме збільшенню надходжень до державного та місцевого бюджетів, запобіганню нелегальному обігу алкогольної продукції”, пояснив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Від 26 березня на Київщині також скорочується комендантська година. Вона діятиме щодня з 00:00 до 5:00.

Через зменшення комендантської години більшість приміських та міжміських автобусних маршрутів області працюватимуть довше. Пасажирські перевезення збільшать свій час роботи на 1 год вранці та на 30 хв увечері.