У Києві відкрили Подільсько-Воскресенський міст: фото

Головна Сторінка » У Києві відкрили Подільсько-Воскресенський міст: фото

У п’ятницю, 1 грудня, відкрився Подільсько-Воскресенський міст, який забезпечить рух транспорту з Правого на Лівий берег.

Міст з’єднав Поділ з Воскресенкою та Райдужним масивом. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.

В умовах воєнного стану мостом буде дозволено користуватися спецтранспорту, автомобілям екстрених служб та автобусу маршрута № 111 за напрямком “Станція метро “Площа Українських Героїв” – станція метро “Лівобережна”.

Для загального користування міст планують відкрити влітку 2024 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко проїхався новим Подільсько-Воскресенським мостом і анонсував його відкриття

За словами Кличка, наступним етапом Департамент транспортної інфраструктури виконає комплекс робіт для забезпечення проїзду на вул. О. Бальзака, а також здійснить ремонт вулиці Центральна Садова включно з облаштуванням мережі водовідведення.

“І проїзд на Бальзака, і ремонт Центральної Садової плануємо завершити наступного року”, – повідомив мер.

Він підкреслив, що запуск руху автотранспорту є першим кроком до наступного суперважливого для мешканців міста етапу – метро на Троєщину, частина станцій якого вже знаходяться на нижньому ярусі аркового мосту.

“А далі метро має піти під землю”, – пояснив Кличко, додавши, що роботи з облаштування тунелів теж незабаром активізуються.

Будівництво Подільського мостового переходу через річки Дніпро і Десенку та розпочате 1993 року, але неодноразово зупинялося через брак фінансування.

Подільський мостовий перехід (міст на Троєщину) – двоярусний комплекс із трьох мостів, з’єднаних естакадами, загальною довжиною 7,5 км.

На верхньому ярусі передбачено шість смуг для руху автомобільного транспорту, на нижньому – інфраструктура Подільсько-Вигурівської лінії метро із трьома станціями на естакадах.