У Києві значно поменшає маршруток: у КМДА назвали причину

Головна Сторінка » У Києві значно поменшає маршруток: у КМДА назвали причину

Незабаром маршрутних автобусів (маршруток) у Києві поменшає.

Порівняно з 2021 роком, випуск на маршрути в цьому сегменті знизився на третину. Причини тому різні, зокрема, частина припинила бізнес у столиці. Про це розповіли у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, пише “Вечірній Київ”.

Крім того, часто приватні перевізники порушують умови договору на перевезення, укладені з містом.

Також на деяких маршрутах не оновлено рухомий склад, транспортні засоби не відповідали умовам договору за параметрами, пасажиромісткістю, роком випуску тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві проїзд для школярів став платним: що потрібно знати

Крім того, приватні перевізники порушували встановлені схеми руху, зменшували кількість транспортних засобів на маршруті, мали транспортні засоби з дефектами, не обслуговували маршрути тривалий час тощо.

Тому Департамент транспортної інфраструктури закриває автобусні маршрути, що працюють у режимі маршрутних таксі та збільшує кількість рухомого складу на маршрутах КП “Київпастранс”.

Крім того, цілу низку автобусних маршрутів у режимі маршрутного таксі закривають тому, що вони дублюють комунальний транспорт.

Вартість проїзду на маршрутках у Києві стартує від 10 гривень, це мінімальна ціна. Водночас проїзд у комунальному транспорті залишається без змін 8 гривень.

У Києві запровадили функцію безпечної, захищеної і приватної оплати проїзду в наземному транспорті.

Користувачі зможуть здійснити оплату, піднісши iPhone або Apple Watch до валідатора. Про це повідомив офіційний портал Києва.

Власники сумісних iPhone або Apple Watch також зможуть увімкнути режим “Експрес-проїзд”. Це дозволить пасажирам наземного транспорту оплачувати проїзд в один доторк без потреби розблоковувати пристрій чи виводити з режиму сну.