У Київ приїхали голови комітетів Європарламенту. Оголосили важливий сигнал

Головна Сторінка » У Київ приїхали голови комітетів Європарламенту. Оголосили важливий сигнал

До України прибула делегація голів комітетів Європейського парламенту.

У Києві з євродепутатами зустрілися міністр оборони України Рустем Умєров і головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Про це повідомило Міноборони.

Голова комітету закордонних справ Європарламенту Девід Макалістер сказав, що візит є сигналом непохитної всепартійної підтримки України Європарламентом у боротьбі проти російської агресії.

“Ми цінуємо відвагу українських військових. Ми продовжимо вас підтримувати і будемо вимагати давати Україні те, що вам насправді потрібно”, – заявив Макалістер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підсумки 20-го “Рамштайну”. Будуть артилерійські снаряди і дрони

Умєров і Сирський поінформували європейську делегацію про ситуацію на фронті.

Пріоритетними потребами є системи протиповітряної оборони, ракети до них, артилерійські системи і боєприпаси, а також далекобійні вогневі засоби, сказав головнокомандувач ЗСУ.

Сирський відзначив важливість продовження підготовки українських військових у рамках місії Європейського Союзу.

Умєров закликав посилити санкції ЄС проти тих, хто намагається їх обходити, зокрема поставляє запчастини для російської військової машини.

“Ми у Європі маємо бути єдині у боротьбі проти російської агресії. Ми маємо бути одним сильним кулаком перед загрозою варварів”, – сказав міністр оборони.

18 березня міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили рішення про виділення додаткових 5 млрд на військову підтримку України.

Торік у грудні лідери країн Євросоюзу ухвалили почати процес переговорів про вступ України до блоку.