У Київ приїхали конгресмени США: про що говорили із Зеленським

Головна Сторінка » У Київ приїхали конгресмени США: про що говорили із Зеленським

Президент Володимир Зеленський сьогодні зустрівся з двопартійною делегацією американських конгресменів Джеймса Френча Гілла, Майкла Квіглі та Стівена Лінча.

Поінформував конгресменів про ситуацію на передовій. Повідомив про успішні оборонні й наступальні дії та першочергові оборонні потреби.

“Україна завжди цінувала й цінує підтримку обох партій Конгресу США. Ми розраховуємо, що Сполучені Штати й надалі стоятимуть пліч-о-пліч із нами в боротьбі проти російської агресії й терору”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двопартійна підтримка допомоги США Україні ослабла: опитування показало, що думають американці

Політики обговорили ключові напрями подальшої американської допомоги у сфері безпеки й оборони.

“З перших днів широкомасштабного вторгнення підтримка США залишається незмінною, це допомогло об’єднати світ навколо України. Продовження такої допомоги є запорукою успіху нашої країни в боротьбі з російською агресією”, – зазначив президент.

Президент США Джо Байден закликав Конгрес оперативно затвердити допомогу Україні, яку було виключено із плану тимчасових витрат.

Байден наголосив, що Сполучені Штати “категорично не можуть дозволити” припинення американської підтримки України за жодних умов.