У тимчасово захопленому Маріуполі на Донеччині зафіксовано особливо великий рух військової техники окупантів.
Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко в Telegram. Вантажівки, паливозаправники, інженерна техніка рухалися в обидва напрями від Маріуполя. Також на фото можна помітити російські БТР.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі зафіксували рух російських вантажівок
“З Новоазовського напряму через місто в бік Мангуша. З напряму Мангуша через місто та лівобережжя частково в бік Новоазовська”, написав він.
Андрющенко додав, що також встановлено місце тимчасового зберігання на ніч транзитної військової техніки в Лівобережному районі біля колишнього супермаркету “Амстор” та Лівобережної райдержадміністрації Маріуполя в місці будівництва тимчасового житла для окупантів.
У Маріуполі окупанти розпочали зачистку цивільних.
На просп. Металургів на кожному перехресті встановили мобільні пости, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко у Telegram.
Чоловіків саджають в автівки комендатури та вивозять у невідомому напряму.