У маєтку Джорджа Вашингтона знайшли древні пляшки з рідиною

Головна Сторінка » У маєтку Джорджа Вашингтона знайшли древні пляшки з рідиною

Дві запечатані скляні пляшки з XVIII століття знайшли вчені у підвалі особняка першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон.

Археологи працюють над проєктом відновлення Маунт-Вернон вартістю $40 млн, пише HeritageDaily.

Сім’я Вашингтонів придбала цю землю 1674 року. Після смерті президента США в 1799 садиба поступово руйнувалася.

Під час першого етапу проєкту збереження маєтку археологи дісталися підвалу особняка. Під цегляною підлогою 1770-х років вони знайшли яму з двома скляними пляшками.

Президент і головний виконавчий директор Маунт-Вернон Даг Бредберн був у захопленні від знахідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розповіли, як древні люди потрапили в Америку

“Ми зробили низку цікавих відкриттів, включаючи цю знахідку-блокбастер – дві повністю непошкоджені скляні пляшки з рідиною, які не бачили з часів війни за незалежність США”, – сказав він.

Рідину всередині ретельно проаналізували у лабораторії. Виявилося, що то були законсервовані вишні, разом зі стеблами та кісточками.

Американські вчені впевнені, що людина могла прибути в пошуках нових територій в Америку значно раніше, ніж раніше вважалося. Розкопки фахівці провели у Флориді. Їм вдалося знайти людські знаряддя праці поруч з кістками мастодонтів.

Після використання спеціальної апаратури фахівці змогли визначити вік знахідок. Дослідники переконані, що люди почали жити в Америці значно раніше, десь на 1,5 тисячі років.