fbpx

У Міноборони оцінили ризик ядерного удару з боку РФ

Головна Сторінка » У Міноборони оцінили ризик ядерного удару з боку РФ

Ризик застосування ядерної зброї проти України Російською Федерацією був завжди.

Водночас постає питання щодо якості цього озброєння, заявив очільник Міністерства оборони Олексій Резніков, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Ризики завжди є. Маючи такого сусіда з ядерним потенціалом, завжди є можливість, що він психане. Якось я спілкувався з другим президентом Леонідом Кучмою, який вже завершував передавання Росії ядерної зброї. Він нагадав, що навіть якби цей ядерний потенціал не віддали, 1997 року в нього закінчувався термін придатності. Його все одно треба було списувати й утилізувати. Ми його весь віддали РФ. Тому запитання а в якому стані цей мотлох?” сказав Резніков.

Міністр не береться оцінювати, наскільки такий крок з боку Кремля можливий, адже РФ має носії, зокрема “Іскандери”, “Калібри” й літаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ердоган відреагував на ядерні погрози Путіна

Резніков нагадав, що українські ракети “Сатана” в Росії досі на озброєнні.

“Ми їх робили понад 40 років тому. І постає запитання: хто їх обслуговує, за якими документами і скільки років цим інженерам? Тож можна натиснути кнопку, але може бахнути прямо там”, додав він.

21 вересня президент РФ Володимир Путін заявив, що країни Заходу нібито влаштували “ядерний шантаж” Росії. І сказав, що РФ готова “використати всі наявні засоби”.

Погрози президента Росії не вплинуть на підтримку, яку надають Україні США, заявили в Пентагоні. Будь-яке застосування ядерної зброї матиме катастрофічні наслідки для РФ, сказали в Білому домі.

Generated by Feedzy