fbpx

Злочинці мають бути покарані – Зеленський вшанував пам’ять жертв Бабиного Яру й нагадав про злочини Росії

Головна Сторінка » Злочинці мають бути покарані – Зеленський вшанував пам’ять жертв Бабиного Яру й нагадав про злочини Росії

Світ має зробити все для недопущення таких трагедій і злочинів проти людяності, які скоїли 81 рік тому в Бабиному Яру в Києві.

Нині ж бачимо, що такі злочини, на жаль, стаються на українській землі. Про це під час вшанування пам’яті жертв нацистських загарбників у Бабиному Яру сказав президент Володимир Зеленський, повідомляє пресслужба президента.

У 81-ші роковини трагедії Бабиного Яру він ушанував пам’ять усіх жертв масових розстрілів мирного населення нацистами в окупованому Києві у роки Другої світової війни.

“Будь-які антигуманні режими становлять загрозу для всього людства. Злочинці, які спричиняють такі трагедії, обов’язково мають бути покарані. Щоб у диктаторів і тиранів не було бажання повторювати щось подібне у майбутньому”, зазначив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я шокований” Зеленський зробив відверту заяву про Ізраїль

Глава держави поклав квіти до пам’ятника жертвам трагедії, що розташований на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”. Президент також ушанував пам’ять євреїв, розстріляних нацистами в Бабиному Яру, встановивши лампадку біля меморіального знака “Менора”.

Кошики квітів від Глави держави були встановлені до пам’ятників українській письменниці Олені Телізі та страченим нацистами ромам.

Крім того, Володимир Зеленський оглянув інсталяцію “Чорний куб”, присвячену 81-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Всередині куба встановлено макет Бабиного Яру, на якому відбувається візуальна проекція. Там також озвучуються уривки творів українських письменників, присвячених трагедії, а на мультимедійних екранах демонструються зображення, що символізують трагічні події Бабиного Яру.

2930 вересня в Україні вшановують пам’ять жертв масових розстрілів гітлерівцями у Києві в Бабиному Яру 1941 року.

Ті, хто влаштовував геноцид у Бабиному Яру під час Другої світової війни однакові з тими, хто влаштовує геноцид українців зараз. Дорога таким злочинцям лише до міжнародного трибуналу. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Російські нацисти вдарили 1 березня по Київській телевежі і Бабиному Яру.

Generated by Feedzy