У Москві підірвали авто зі зрадником, колишнім офіцером СБУ – російські мережі

Головна Сторінка » У Москві підірвали авто зі зрадником, колишнім офіцером СБУ – російські мережі

У п’ятницю, 12 квітня, російські Telegram-канали і ЗМІ повідомили про вибух у Москві позашляховика із колишнім співробітником Служби безпеки України Василем Прозоровим.

Telegram-канал Mash написав, що вдень позашляховик Toyota Land Cruiser Prado “підірвався на автостоянці на Коровинському шосе у той момент, коли Прозоров сідав у машину”.

Також росіяни написали, що Прозоров “шпиталізований із травмами ніг. Попередня версія – спрацював вибуховий пристрій”.

Блогер Сергій Стерненко переопублікував відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молять про охорону. Після ліквідації Киви у Москві почався великий переполох

У 2019 році у Москві на пресконференції Прозоров заявляв, що з 1999 до 2018 року працював в СБУ, зокрема у штабі антитерористичного центру. Також заявив, що з квітня 2014 року “сприяв спецслужбам РФ в отриманні інформації про діяльність українських силових структур, зокрема в районі проведення АТО”, повідомили Hromadske.

В СБУ сказали, що Прозоров був звільнений із посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України через службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці і дискредитацію звання офіцера.

“Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ “гідних” покупців. Але ця потвора має пам’ятати долю Іуди. Справа лише часу”, – повідомила СБУ.

Торік у грудні російські ЗМІ повідомили про знайдене тіло колишнього народного депутата України від ОПЗЖ Ілл Киви у будинку в Підмосков’ї РФ.

Слідчий комітет РФ заявив, що Киву ліквідували під час прогулянки.

Служба безпеки України проводить дуже багато успішних спецоперацій, зокрема і тих, які несуть заслужене покарання воєнним злочинцям і ворогам України, прокоментувала СБУ.