У МВС розповіли про кількість російських мін вздовж лінії фронту

Головна Сторінка » У МВС розповіли про кількість російських мін вздовж лінії фронту

Російські загарбники щільно замінували тимчасово окуповані території, аби уповільнити контрнаступ Збройних сил України.

На одному квадратному метрі території, де нині наступають українські сили може бути до чотирьох мін. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає Gazeta.ua.

Саме тому, за його словами, Сили оборони України просуваються не так швидко, як хотілося б.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому український контрнаступ застопорився?” – The Economist

“Ми, звичайно, розуміємо: чим більше ворог стоїть на тій чи іншій території, тим більша щільність замінування. Дві-три-чотири міни на одному квадратному метрі це те, що ми маємо зараз на територіях, де ми здійснюємо наступальні дії. Тому йдемо повільно, ми маємо берегти наших людей. Звичайно, після цього ми маємо берегти техніку, щоб продавити ворога”, розповів Клименко.

На цей час в Україні вже розміновано 130 тис. квадратних кілометрів території.

“На землі або у воді ми знешкодили понад 665 тис. вибухонебезпечних предметів. І продовжуємо це робити. Ми продовжуємо набори до наших підрозділів піротехніків і саперів. У ДСНС таких фахівців уже 1300, і ми продовжуємо їх набирати та навчати. Ще 600 фахівців у Нацполіції, 200 осіб у Нацгвардії. Це ті військовослужбовці, рятувальники, поліцейські, які щодня розміновують наші території”, сказав Клименко.

Українські війська продовжують контрнаступальні дії на кількох ділянках фронту. Сили оборони України мають успіхи на Бахмутському напрямку.

А на Бердянському ЗСУ вдалося просунутись на 10-12 кілометрів від основної лінії оборони РФ. Про це свідчать нові карти бойових дій, опубліковані Інститутом вивчення війни (ISW).