“У нас був секс” – порнозірка дасть свідчення у справі проти Трампа

Головна Сторінка » “У нас був секс” – порнозірка дасть свідчення у справі проти Трампа

Суд у Нью-Йорку над попереднім президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом у кримінальній справі про виплату грошей порнозірці Стормі Деніелс має викликати її у вівторок як головного свідка.

Про це повідомив “Укрінформ”.

Адвокати Трампа тримають лінію захисту у таємниці, але в судових документах вони вказали, що планують підірвати довіру до колишнього адвоката Майкла Коена, котрий свідчив проти експрезидента, та Деніелс, виставивши їх брехунами, які керуються образами і меркантильними інтересами.

Команда захисту Трампа висловила у суді заперечення проти показань Деніелс щодо “деталей будь-яких сексуальних актів”.

Суддя Хуан Мерчан запитав у захисту: “Ви маєте на увазі щось більше, ніж просто: “У нас був секс”?”.

“Так, ваша честь”, – відповів адвокат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У YouTube з’явився новий функціонал зі штучним інтелектом

Суддя зазначив, що Деніелс може свідчити про сексуальні стосунки, але не вдаючись у деталі.

“Це нормально (займатися сексом). І нам не потрібно знати деталі”, – сказав він.

Трамп, дізнавшись уранці, що порнозірка свідчитиме у вівторок, залишив допис у соціальній мережі Truth Social, який згодом був видалений.

“Мені тільки нещодавно повідомили, хто є сьогоднішнім свідком. Це безпрецедентно, в адвокатів не було часу на підготовку”, – сказано у дописі.

Минулого місяця Дональд Трамп прибув до суду, де розпочався відбір присяжних у його справі про підкуп порнозірки.

За матеріалами справи, перед виборами 2016 року Трамп через адвоката Майкла Коена виплатив Стормі Деніелс $130 тис, щоб вона мовчала про секс із ним.

Коен у 2018 році отримав три роки в’язниці. Звинувачення проти Трампа будується на свідченнях Коена. Трамп категорично заперечує, що у нього був секс зі Стормі Деніелс.

У справі про фінансові махінації під час виплат Стормі Деніелс, Трампу висунули звинувачення за 34 пунктами. Якщо його визнають винним, попередньому президенту США загрожує до чотирьох років вʼязниці за кожним із пунктів звинувачення.