У ніч на 18 січня російські окупанти атакували Україну ударними безпілотниками та зенітними ракетами

Головна Сторінка » У ніч на 18 січня російські окупанти атакували Україну ударними безпілотниками та зенітними ракетами

Четвер, 18 січня, 8:55

 Не встигла до роботи добігти, й уже тривога, говорить по телефону 33-річна Вікторія Мороз із Хмельницького. Мушу вертатися у школу за малими. Старший уранці був такий щасливий. Уперше з класом мали йти в кінотеатр на “Мавку”. Тепер не знаю, чи вдасться, бо ж тривога може затягнутися. Я сьогодні страшне, як не виспалася. О пів на першу “Шахеди” загули, ніби під самими вікнами.

У ніч на 18 січня російські окупанти атакували Україну 33 ударними безпілотниками типу Shahed-136/131 та двома зенітними ракетами С-300. Наші воїни збили 22 ворожих дрони

А в цей час:

“Софійки не буде на святі сніговиків. Ми поїхали до бабусі в Харків. Гостюємо вперше за майже два роки повномасштабної війни. Але тут спокій тільки сниться постійні обстріли. Хотіли побути довше, але не ризикуватимемо в суботу вирушаємо назад. У понеділок плануємо бути в дитячому садку”, написала в батьківському чаті 28-річна Ольга Савчук із Чернівців. На початку повномасштабної війни її свекруха зі свекром виїхали з Харкова й чотири місяці жили в Чернівцях. Згодом повернулися додому. У Харкові чоловік допомагає ремонтувати автівки для Збройних сил України. Жінка повернулася на підприємство, де працювала до війни.

 Кумась, хотіла тебе дещо попросити, щоб ти нічого не планувала на неділю, каже подрузі 39-річна Наталя Ільченко із села Кущинці на Вінниччині. Будь нашим свідком на вінчанні. Справа серйозна, тому звертаюся саме до тебе. Ти ж знаєш, ми з Миколою розписалися ще в липні. Спеціально їздила до нього в Миколаїв, але відчуваю, що тільки штампу в паспорті недостатньо. От хочеться засвідчити наш шлюб перед Богом. Тоді стане якось спокійніше на душі. Тому він узяв невелику відпустку, щоб повінчатися. Крім тебе, нікого не буде. Священник сказав, що може бути навіть один свідок. Батьки теж не прийдуть мої хворі, з хати не виходять. А Микола давно сирота. Тільки я в нього є.