Російські окупанти, яким вдалося прорватися у центр Покровська, розстріляли мирних мешканців просто посеред вулиці.
Відео чергового злочину загарбників РФ зняв з дрона Mavic український військовослужбовець, а показав у своєму Telegram-каналі “Голландець” український телеведучий і волонтер Денис Христов.
Він розповів, що нещодавно у центр Покровська прорвалась одна з російських штурмових груп. Окупанти закріпилися в районі залізничного вокзалу, де згодом і були знищені.
“Але залишили після себе цвинтар з місцевими. Район залізничного вокзалу, а саме провулок Мостовий, став місцем розстрілу як мінімум трьох цивільних”, – повідомив волонтер.
Відомо також, що була поранена жінка – їй прострелили ноги. Пізніше жінку на руках виніс невідомий чоловік.