fbpx

У Польщі назвали найгірший результат війни в Україні

Головна Сторінка » У Польщі назвали найгірший результат війни в Україні

Тривалий мир на сході Європи можливий тільки в разі військової перемоги України над Росією.

Сценарій, де Кремлю дозволять “зберегти обличчя”, буде найгіршим, заявив заступник голови МЗС Польщі Павло Яблонський в ефірі RMF FM.

“Умовою будь-якого тривалого миру в Європі є те, що Україна повинна вигнати Росію зі своєї території”, сказав політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гарантії безпеки для України: Дуда узяв слово

Варшава домагається такого результату війни, при якому Росія буде “переможеною, абсолютно розгубленою” і притягнута до відповідальності за агресію.

“Для агресора вийти з цього конфлікту зі збереженим обличчям було б найгіршим сценарієм. Не тільки з точки зору нашої безпеки, але і в глобальному масштабі. Це показало б потенційним учасникам такої агресії, що вона просто окупається”, вважає Яблонський.

У Польщі та країнах Балтії “русский мир” асоціюється лише з рабством та бідністю. А зараз президент РФ Володимир Путін намагається привести в Європу “русский мир”, сказав президент Польщі Анджей Дуда у Ризі під час дискусії, присвяченої питанням безпеки.

Російське вторгнення в Україну змінили світове сприйняття питань безпеки. Дуда нагадав, що і Польща, і країни Балтії багато років попереджали, що вплив комунізму в Росії повністю не зник. І рано чи пізно цей імперіалізм проявить себе. Польща та країни Балтії докладають усіх зусиль, щоб розповісти іншим країнам про реальну історію та Росію.

Generated by Feedzy