У середу погоду визначить антициклон

Головна Сторінка » У середу погоду визначить антициклон

У середу повсюди в Україні очікується багато сонця і суха погода антициклонального характеру.

Протягом дня 28 лютого температура повітря становитиме +7…12℃, повідомила синоптикиня Наталка Діденко. На заході буде +10…17℃, на сході трохи свіжіше, +4…7℃.

“Зима крекче і скаржиться на веселу молодь-весну, якій вже не сидиться спокійно – кидається жменями сонячного проміння на наші авітамінозні обличчя кольору вицвілої оливки, висвистує пташиними голосами, ганяє поривчастим весняним вітром. Хіба що вночі розсердиться від безсоння і замахнеться кволою рукою морозами. Та й ті морози – смішні вже, невеликі і лише в східних областях, де відчутніший вплив безхмарного антициклону”, – написала вона.

Вітер завтра південно-східний, помірний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синоптики оновили прогноз на вівторок

У Києві 28 лютого опадів не передбачається. Вітер південно-східний, помірний. Найближчої ночі буде 0…+2℃, на околицях до -1℃, а завтра вдень близько +10℃.

Надалі в Україні суха погода триватиме. Дощів зовсім не видно.

“Температура повітря десь така і буде – тепліше на заході, холодніше на сході, загалом в межах +7…12 градусів. Не засиджуйтеся вдома без особливої потреби, йдіть на вулицю, хоча б на трохи. Перше сонце, свіже повітря, рух навіть серед міста дадуть набагато більше толку для організму, розчинять тривожні думки, допоможуть вивчити нові модні тенденції і з’ясувати, що, виявляється, ще щось існує, окрім флісових спортивних костюмів, що строкаті тюльпани радують навіть у відрах в підземних переходах”, – додала Діденко.

Протягом дня 27 лютого у більшості областей буде тепло, +6…11℃, а в західних областях і до +12…18℃. Надалі опади в Україні малоймовірні. Найтепліше буде в західних областях, а стриманіше, прохолодніше – у східній частині.