У Ватикані зробили нову заяву щодо слів Папи Римського про “білий прапор”

Головна Сторінка » У Ватикані зробили нову заяву щодо слів Папи Римського про “білий прапор”

У Ватикані поширили чергове пояснення слів Папи Римського Франциска, який днями заявив про необхідність українців визнати слабшу позицію у війні з росіянами та “підняти білий прапор”.

Держсекретар Ватикану Пʼєтро Паролін пояснив, що перш ніж почати перемовини, “агресор”, тобто РФ, мусить припинити воєнні дії. Про це він сказав в інтервʼю виданню Corriere della Sera.

Водночас прагнути сісти за стіл переговорів мають обидві сторони.

“Очевидно, що створення таких умов є обовʼязком не однієї зі сторін, а обох, і першою умовою, як на мене, є саме припинення агресії. Агресори повинні першими припинити вогонь – і потім розпочати переговори”, – повідомив представник Ватикану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ватикані пояснили слова Папи Римського про “білий прапор”

Також окремо наголосив, що папа Римський Франциск мав на увазі переговори як прояв сили, а не слабкості.

Паролін зазначив, що “війна, розв’язана проти України, не була наслідком стихійного лиха”, а результатом людського вибору.

“Людська воля, яка спричинила цю трагедію, також має можливість і відповідальність зробити кроки, щоб покласти їй край і відкрити шлях до дипломатичного рішення”, – сказав держсекретар Ватикану.

Папа Римський Франциск запропонував Україні “мати мужність підняти білий прапор” і піти на переговори з Росію.

Скандальна заява понтифіка наробила чимало шуму, а у Ватикані вже спробували виправдатись за ці слова.

Не залишилася осторонь ітернет-спільнота. Українці наробили багато смішних мемів, найцікавіші з яких для вас зібрала Gazeta.ua.