У війні проти російських загарбників загинули четверо білорусів

Головна Сторінка » У війні проти російських загарбників загинули четверо білорусів

На війні з російськими окупантами загинули білоруські бійці полку Кастуся Клиновського.

Один із загиблих бійців воював у складі батальйону “Волат”, ще троє полеглих воїнів були з батальйону “Литвин”, йдеться в публікації полку в Telegram.

“Четверо наших героїв загинули. Ми підтримуємо зв’язок з рідними та близькими загиблих. Позивні та особливо імена бійців не розголошуються задля безпеки рідних”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі можуть створити угруповання для вторгнення заступник командира полку Кастуся Калиновського

Там наголосили, що сумують разом з усім білоруським народом, який зіткнувся з черговою жертвою у війні за незалежність України та Білорусі.

“Ми ніколи не забудемо наших побратимів і, незважаючи ні на що, продовжуємо шлях до перемоги над кривавою імперією. Рано чи пізно імена загиблих з гордістю прозвучать у рідній Білорусі! Вони звучатимуть і в назвах вулиць, і в підручниках історії, і в піснях рідного народу”, наголосили в полку Калиновського.

Полк Кастуся Калиновського це білоруський полк у складі Збройних сил України, який сформували на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у березні 2022 року. Полк складається з батальйонів “Волат” та “Литвин”.

Бійці полку брали участь у боях за Київщину, Бахмут, Лисичанськ та Сєвєродонецьк. Також вони виконували бойові завдання на південному напрямку.