У військкоматах мають працювати люди, які БАЧИЛИ ВІЙНУ – Зеленський

Головна Сторінка » У військкоматах мають працювати люди, які БАЧИЛИ ВІЙНУ – Зеленський

Перевірки у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки виявляють багато зловживань, відверто огидних.

Висновок очевидний у системі комплектування потрібні люди, які розуміють, що таке цінність захисту України. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Цінність, а не ціна рішень”, сказав Зеленський.

“У військкоматах мають працювати люди, які бачили війну, пройшли її. Є ті, хто, на жаль, втратив кінцівці, але не втратив гідність і не втратив Україну. Дякую їм”, заявив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті начальник з ТЦК змушував військових будувати йому садибу. У фігуранта ще й знайшли російську символіку

“Були доповіді керівника Служби безпеки Малюка та міністра внутрішніх справ Клименка. Зокрема, одне з питань перевірка воєнкомів. Поговорили ми детально. Перевірка виявляє багато зловживань, відверто огидних”, сказав Зеленський.

Усі факти, виявлені правоохоронцями, будуть представлені суспільству, заявив президент.

“Та розслідують у межах кримінальних проваджень”, додав Зеленський.

25 липня Печерський районний суд міста Києва арештував колишнього начальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова на два місяці з можливістю внесення 150 млн грн застави. Днем раніше Державне бюро розслідувань затримало експосадовця.

ЗМІ повідомили, що у родини Борисова з’явилась вілла в Іспанії за понад 3 млн, у його дружини офісне приміщення на головній вулиці Марбельї, а також кілька дорогих автівок.

Суд арештував майно, гроші та банківські рахунки Борисова.