У Зеленського прокоментували реакцію на звільнення Залужного

Головна Сторінка » У Зеленського прокоментували реакцію на звільнення Залужного

Реакція суспільства на чутки щодо можливого звільнення головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного виглядає дивно.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

“Чи може бути дискусія? Для мене це взагалі дивно виглядає. Це вертикаль президента, це менеджер президента – я маю на увазі головкома. Це безпосередньо його вертикаль, він опікується війною у форматі верховного головнокомандувача. Безумовно, він може ставитися до тих чи інших підлеглих, ставити їм певні завдання, отримуючи певні результати, давати оцінку цим результатам і так далі. Я, чесно кажучи, завжди не розумів, у чому тут проблема. Це ж не політичний процес, не політична конкуренція, це війна”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чутки про відставку Залужного прокоментували у Пентагоні

Під час війни є необхідність оцінити те, що відбувається, ефективність продовження тих чи інших дій тощо.

“Це є цілком нормальним процесом. Але в понеділок ми побачили не стільки про війну, скільки про політичну конкуренцію. Для мене це взагалі дивно, тому що під час війни політична конкуренція на рівні генералітету й політики виглядає так собі. Між тим, є ж офіційне спростування цієї інформації. Далі – дивимося, як будуть розвиватися події. Якщо будуть якісь зміни, будемо про це говорити. Поки що змін немає”, – додав Подоляк.

Ввечері 29 січня відразу кілька джерел повідомили про нібито звільнення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. У Міністерстві оборони спростували цю інформацію. Пізніше прессекретар президента Сергій Никифоров повідомив, що Залужного не звільняли.